The Fourth Reich - הרייך הרביעי

Antenna_2


The_Fourth_Reich


Israel


United_States
13/06/2020

מדינת ישראל נגד היהודים.

yellow_patch

מדינת ישראל פורסת רשת אלקטרומגנטית, על פי תוכנית האו"ם אג'נדה 21, בכל רחבי ישראל, על מנת להשמיד את היהודים - תוך שימוש בתירוץ של מגיפה (וירוס "קורונה" שזה בבל"ט).

האנשים יבודדו במחנות ריכוז של הממשלה, תוך שימוש בכח, קודם כל הילדים, שם יומתו באמצעות משדר 60 גי'גה-הרץ זעיר (או משדר אחר) בתירוץ של מחלה - או ימכרו לרשת הריגול של הותיקן לצורך הקרבה בטקסים שטניים, לצורך פדופיליה, ולצורך מאכל. (לצטט מהתנ"ך?).
ההורים לא יראו אותם יותר.


תיקונים לחוקי נירנברג, מדינת ישראל, 2020:

תזכיר חוק סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (בידוד במקום לבידוד מטעם המדינה וצווי סגירה מנהליים) (הוראת שעה), התש"ף-2020

תזכיר חוק להארכת תוקפן של תקנות שעת חירום (הגבלת מספר העובדים במקום עבודה לשם צמצום התפשטות נגיף הקורונה החדש), התש"ף-2020

טיוטת צו הטלגרף האלחוטי (אי תחולת הפקודה) (מס' 2) (תיקון מס' ...), התש"ף-2020

yellow_patch


אותו הדבר קורה בארה"ב בימים אלו, אותם הכנות: פריסת משדרים אלקטרומגנטיים בכל בתי הספר (ובמקומות אחרים כמובן), ומחנות הריכוז וההשמדה של FEMA מוכנים כבר משנות ה-80. הפעם לא רק גאז - אלא מיקרוגל, קרינה אלקטרומגנטית. נקי, מהר, יעיל (עדות מפקד נחתים).

זאת כניראה האזהרה האחרונה - בקרוב ממשלת ישראל הנאו-נאצית דה-פקטו תקבל הוראה מן האו"ם או הותיקן להתחיל בהשמדה. כמו כן יקרה לממשלת ארה"ב הנאו-נאצית. (ולא משנה איזה מפלגה תהיה בשלטון, כל המפלגות עובדות עבור גורם חיצוני, הותיקן, סדר עולמי חדש, היינו: סגר עולמי חדש).

שימו לב, צה"ל, שב"כ, אזרחים, מוסד: זאת לא בדיחה. יש עדויות רבות לזה. שנים רבות. תוכלו ללמוד עוד על התוכנית בקישורים הבודדים שבדף דור 5 ואתרים רבים נוספים. (היזהרו: רוב האתרים מזויפים. עם מידע כוזב). כולכם תושמדו על פי הנחיות הותיקן דרך האו"ם. הממשלה מתעלמת במודע מכל מומחה עולמי בנושא קרינה אלקטרומגנטית, ומכל מידע אמיתי ומוכח בנושא ה"וירוס" קורונה. אין לממשלה כל כוונות לטפל בשום "וירוס" - הוירוס הינו פעולת הסחה טקטית לכוונות הממשלה הנאו-נאצית של ישראל, שהן כאמור: השמדת האוכלוסיה.

אבי זכרונו לברכה תמיד, לוינקה, קצין קרבי רוסי במלה"ע השנייה, בין משחררי מחנה ההשמדה מיידנק, יד ימינו של אבא קובנר במחתרת כמבריח גבולות אוסטריה-גרמניה, איש צבא קבע בצה"ל עד גיל פרישה, מתנדב לפעולות ריגול באירופה - אבי, מסר לי לפני עשרות שנים שזה הולך לקרות, עם דמעות בעיניים. כן. ולא הבנתי על מה הוא מדבר. לא הבנתי כלום. שום דבר. הייתי ילד.
תודה לוינקה - צדקת. עכשיו זו עובדה. שיקראו לי משוגע - הם במילא קוראים לי כך: חבר'ה, נשאר לכם זמן קצר להתעשת ולהתעורר.

לביבי... גם אתה? לא רק שמעון פרס? לא רק יוסי ביילין וכל השאר? אפילו אתה? בלי בושה? בלי חרטה? אתה וטראמפ? Jesus. שאלוהים יחוס על נפשותיכם. אין לי מה להגיד. מקווה שבכל זאת תעצור את זה בזמן, אלוהים יסלח לך ביבי אם תעצור את זה בזמן. אלוהים יסלח. תחשוב על הילדים שלך - זה מה שמגיע להם 80 שנה אחרי חזון העצמות היבשות? אתה יהודי? אתה ישראלי? אתה ישועי? אתה סוכן של הותיקן? של האפיפיור? מי אתה באמת ביבי? ביבי וטראמפ, מי אתם באמת?

לוינקה צדק. צדק במאה אחוז. וגם לו קראו משוגע. גם לירמיהו הנביא קראו משוגע.

לא יהיו עוד אזהרות.
דמכם בראשכם.

מאיר קדוש חושף את האמת על תאורת הרחוב החדשה


yellow_patch

W3CD.A.T